Vorwarts Pharma
ЧоловічЕ та жіночЕ здоров’я
До групи ризику входять:
Для чоловіків:
Для жінок:
До чого прагнуть сучасні жінки? Відповідь проста — Краса та Успіх!
У своєму прагненні вони використовують досягнення модних дизайнерів, косметологів і пластичних хірургів. Але важко уявити щасливе життя без здоров’я в статевій сфері. Тому жіноче здоров’я — це не тільки догляд за тілом і зовнішністю, а й уважне і дбайливе ставлення до роботи внутрішніх органів, від чого залежить репродуктивне здоров’я, яке дарує жінці найбільше щастя — дітей!
Основними причинами безпліддя вважаються:
При ендокринному порушені виникає ендокринне безпліддя, яке проявляється у вигляді порушення овуляції, дозрівання і виходу яйцеклітини, а також порушення впровадження яйцеклітини в ендометрій. При ендокринній (гормональному) безплідді застосовується медикаментозна терапія, спрямована на усунення метаболічних порушень, а також зміна способу життя (здорове харчування, активний спосіб життя, нормалізація маси тіла).
За статистикою ВООЗ, чоловіків найбільше лякають три речі: імпотенція, рак простати і інфаркт.
Еректильна дисфункція або імпотенція — це нездатність чоловіка досягати і підтримувати достатню для сексуального задоволення партнерів ерекцію. Причин виникнення еректильної дисфункції багато, більшість з них призводять до зміни стану судин і порушення кровопостачання органів малого тазу, а також до зниження вироблення тестостерону.
Так, захворювання серця і кровоносних судин з часом призводять до порушень статевої функції. Ще вище стає ризик при поєднанні серцево-судинних захворювань з ожирінням і метаболічними порушеннями (цукровий діабет), хронічними захворюваннями печінки (жирова дистрофія), варикозним розширенням вен і ін.
ендокринні порушення і захворювання.
хірургічне втручання в репродуктивну систему (аборти);
природне уповільнення всіх фізіологічних процесів після 35-ти років;
хронічні запальні захворювання жіночих статевих органів;
«Вершники» і підкорювачі бездоріжжя: мотоциклісти, велосипедисти та шанувальники верхової їзди, любителі трофі-рейдів (постійна тряска веде до мікротравм промежини, що загрожує порушенням кровообігу).
Чоловіки «сидячих» професій: від програмістів до водіїв (сидяче положення заважає нормальному кровообігу в органах малого тазу, призводить до утруднення відтоку венозної крові, набухання простати і розвитку в ній запалення).
Любителі походів і водних видів спорту: плавці, серфери, веслярі, альпіністи, любителі тривалих піших і лижних походів (проблеми з простатою спровоковані частим або тривалим переохолодженням, перебуванням в сирому одязі).
хронічний стрес;
невпорядковане статеве життя;
генетична патологія;
сприяє:
Покращенню кровопостачання та насичення киснем репродуктивних органів і, як наслідок, підвищенню якості ерекції та ймовірності настання вагітності
Нормалізації жирового та білкового обміну: зниження рівня холестерину, тригліцеридів і гомоцистеїну в крові і, як наслідок, покращенню стану судин і профілактиці атеросклерозу
Відновленню та захисту печінки, нормалізації функції печінки при метаболічних порушеннях
Поліпшення якості сперми (збільшення кількості сперми, збільшення концентрації і рухливості сперматозоїдів)
Зменшенню проявів токсикозу в першому триместрі вагітності
Підвищенню чутливості рецепторів до інсуліну, що сприяє нормалізації обміну вуглеводів та жирів
Рекомендований режим прийому:
Вміст стіку або ампули розвести в 100 мл води (½ склянки) та приймати після їжі 2-3 рази на добу
Дорослим та дітям від 3-х років:
ІНСТРУКЦІЯ
Завантажити інструкцію
ЗНАЙТИ У НАЙБЛИЖЧІЙ АПТЕЦІ
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Добридень! Підкажіть, будь ласка, з чим приймати Бетаргін в комплексі, щоб підтримати серце? Я дуже багато вживав алкоголь і довго, тепер місяць вже не п’ю. Але іноді якийсь дискомфорт в області серця, ЕКГ показало, що як би все добре. Микола Миколайович
Добридень! Якщо є проблеми з серцем, то, звичайно, потрібно, щоб кардіолог прописав Вам схему лікування, засновану на даних Ваших обстежень. Якщо поки проблем немає, то від прийому Бетаргіна Ви отримаєте істотну користь. По-перше, організм буде поступово позбуватися від наслідків алкогольного навантаження – буде відновлюватися функція печінки, посилюватися детоксикація. По-друге, Бетаргін робить позитивний вплив на стан судин, сприяє зниженню артеріального тиску, профілактиці атеросклерозу, поліпшення роботи серця.
Добрий день, у мене жировий гепатоз печінки і хронічний холецистит, чи можна приймати бетаргін, і який курс в яких дозах? Ігор
Добридень! Прийом Бетаргіна в Вашому випадку повністю виправданий. Бетаїн, що входить до складу препарату, сприятиме виведенню жиру з клітин печінки і відновлювати їх нормальну роботу. А Аргінін, другий компонент Бетаргіна, сприятиме розслабленню жовчних проток, більш м’якого жовчвідділенню. Бетаргін також має протизапальну дію, сприяє виведенню токсинів і поліпшенню кіслородообеспеченія органів. Будьте здорові!
Добрий день. Брала Бетаргін місяць 2 ампули в день для профілактики, а потім дізналася, що вже 6 тижнів вагітна. Тепер хвилююся чи не зашкодить це дитинці, адже в інструкції написано протипоказання вагітним. Любов
Добридень! Нещодавно проведене дослідження показало безсумнівну користь застосування Бетаргіна як до вагітності (з метою поліпшити репродуктивну функцію жінок і настання вагітності) так і під час вагітності (для зменшення токсикозу). На сьогоднішній день в інструкції вносяться зміни у зв’язку з результатами дослідження. Але подальшу доцільність прийому Бетаргіна повинен визначити Ваш доктор після консультації. Будьте здорові!
Привіт, я приймаю другий тиждень препарат Бетаргін, ще залишилося ампул на 3 дні. Я дізналася, що вагітна. Це зашкодить розвитку малюка? І припинити приймати ліки? Дякуємо. Валерія
Добридень! Дослідження щодо застосування Бетаргіна у вагітних жінок не проводилися. Однак дані міжнародних публікацій говорять про користь застосування аргініну для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків і жінок. Тому необхідна індивідуального рекомендація доктора.
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт АКСОТРОФ
КОРИСНІ СТАТТІ