Vorwarts Pharma
Печінка відіграє роль фільтру та очищує кров від різного роду токсинів:
продуктів життєдіяльності вірусів, бактерій, гельмінтів та продуктів їх розпаду; токсичних продуктів обміну речовин, лікарських препаратів, алкоголю, ацетону та кетонових тіл.

А ще здорова печінка- це міцний імунітет, тому її особливо треба підтримувати в сезон вірусних та простудних захворювань, коли вона піддається підвищеному токсичному та медикаментозному (в результаті прийому великої кількості ліків під час лікування) навантаженню.
Печінка відіграє роль фільтру та очищує кров від токсинів.
Здорова печінка - це міцний імунітет
Детоксикація
сприяє:
Покращенню кровопостачання печінки та підвищенню активності ферментів детоксикації, що прискорює знешкодження та виведення токсинів
Захисту та відновленню пошкоджених клітин печінки за рахунок відновлення цілісності їх мембран та виведення з них надлишкового жиру
Синтезу молекул білка, які зв’язують токсини та прискорюють їх виведення з організму
Активації синтезу енергії та усуненню енергодефіциту і астенічного синдрому (загальна слабкість, підвищена втома, зниження працездатності та фізичної активності)
Рекомендований режим прийому:
Вміст стіку або ампули розвести в 100 мл води (½ склянки) та приймати після їжі 2-3 рази на добу
Дорослим та дітям від 3-х років:
ІНСТРУКЦІЯ
Завантажити інструкцію
ЗНАЙТИ У НАЙБЛИЖЧІЙ АПТЕЦІ
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Добридень! Чи можна приймати Бетаргін при гепатиті С, цирозі печінки та енціфолопатіі?… Ірина
Добридень! У пацієнтів з цирозом печінки прийом Бетаргіна сприяє поліпшенню білково-синтетичної функції, посилення детоксикації, поліпшення мікроциркуляції в печінці. Але в будь-якому випадку повністю схему терапії, її тривалість і дози визначає лікар індивідуально.
Я постійно приймаю цілий ряд ліків, вже став навіть відчувати нудоту і біль у боці, і доктор каже – це від прийому ліків, але скасувати їх теж не можна, тому прописала Бетаргін для підтримки печінки. Я переживаю, чи не буде нудити від нього теж? Віктор
Добридень! Так, дійсно, є таке поняття як лікарське навантаження на печінку, коли при тривалому прийомі медикаментів печінка не встигає знешкоджувати продукти розпаду ліків, і незабаром це може привести до її запалення. При тривалому порушенні роботи печінки пацієнти можуть відчувати диспепсичні прояви – нудоту, тяжкість в правому підребер’ї і т.д. Бетаргін в таких випадках надає відразу кілька ефектів – за рахунок аргініну відновлює знешкоджують (детоксикаційні функції печінки), зменшує запалення, а також усуває диспепсичні явища за рахунок входять до його складу іонів цитрату. Тому, нудота незабаром пройде і біль в підребер’ї теж зменшиться.
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт БЕТАРГІН можливо тут
КОРИСНІ СТАТТІ