Vorwarts Pharma
ГЕПАТОПРОТЕКЦІЯ
Захворювання печінки займають значну долю серед порушень роботи травної системи. Це пов’язано зі зростаючим вживанням алкоголю, частими вірусними інфекціями, дією хронічних стресових факторів, а також самостійним і неконтрольованим вживанням різного роду лікарських засобів.
Всі перераховані фактори вкрай несприятливо впливають на функцію і стан печінки, тому в цих випадках рекомендовано прийом гепатопротекторів. Гепатопротектори (від грец. Hepatos - печінка і лат. Protection - захист) – це засоби, які покращують роботу печінки і нормалізують її порушені функції.
сприяє:
Стимуляції відновлення пошкоджених клітин печінки та нормалізації роботи печінки
Захисту печінки при дії токсичних факторів (віруси, бактерії, токсичні продукти метаболізму, алкоголь, ацетон, кетонові тіла, лікарські засоби, тютюн та ін.)
Підсиленню детоксикаційної функції печінки (знешкодження та виведення токсинів) шляхом підвищення активності ферментних систем
Виведенню нейтрального (надлишкового) жиру з клітин печінки та зменшення прогресування жирової хвороби печінки
Гальмуванню окислювальних процесів і зменшенню шкідливої дії вільних радикалів на клітини печінки
Запобіганню розростання сполучної тканини в печінці і прогресування фіброзування (патологічне заміщення нормальної тканини печінки)
Рекомендований режим прийому:
Вміст стіку або ампули розвести в 100 мл води (½ склянки) та приймати після їжі 2-3 рази на добу
Дорослим та дітям від 3-х років:
Завантажити інструкцію
ІНСТРУКЦІЯ
ЗНАЙТИ У НАЙБЛИЖЧІЙ АПТЕЦІ
ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Добридень! На скільки ефективний Бетаргін при жировому гепатиті? Чи можна його комбінувати з іншими гепатопротекторами? Анатолій
Добридень! Бетаргін містить в своєму складі унікальний компонент Бетаїн, якого немає в інших гепатопротекторів. Бетаїн здатний швидко прибирати жир з гепатоцитів і переробляти його в будівельний компонент для оболонок клітин печінки для їх відновлення, решті жир виводиться з гепатоцита. Бетаргін має цілу ряд ефектів при жировій хвороби печінки, але відмітний його механізм забезпечує йому саме Бетаїн. Тому і результат при застосуванні Бетаргіна високо оцінили вже пацієнти і лікарі.
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, бетаргін можна приймати при запаленні кишечника (ентероколіт) з діареєю? Наталія
Добридень! Бетаргін можна приймати з метою гепатопротекції, зменшення інтоксикації і усунення астенії. Будьте здорові!
У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Задати запитання менеджерам Vorwarts Pharma про продукт БЕТАРГІН можливо тут
КОРИСНІ СТАТТІ