Чоловіче та жіноче здоров я

Як відновити жіночу енергію?

Укр
Енергетика — це загальний життєвий фон, вміння управляти увагою. У чоловіків і жінок вона різна, кожна має свої особливості, сильні, слабкі сторони. Жіноча енергія в гармонійному стані творить, заспокоює, допомагає в роботі і налагодженні контактів. Час від часу неприємності трапляються у кожного з нас, вони позначаються на самопочутті. Далі ви дізнаєтеся про те, як підвищити жіночу енергію, що вказує на проблеми з нею і як зберегти баланс в майбутньому.

Як зрозуміти, що з жіночою енергією щось не так

Проблеми з жіночої енергетикою мають неспецифічну симптоматику.
Основні ознаки:
1. Погіршення фізичного самопочуття — це мігрені, вегето-судинна дистонія, зниження або підвищення тиску, патології ендокринної системи, поганий імунітет.
2. Емоційний дискомфорт — внутрішні діалоги з самою собою, вина, апатія, нав’язливі стани, проблеми з пошуком місця в житті, дратівливість, порушення сну, неврози.
3. Погіршення стану шкіри, волосся.
4. Примхливість, хвороби дітей, домашніх тварин, квітів.
5. Погані сни — зазвичай про бруд, мотлох, занедбаних приміщеннях і будинках (такі сновидіння вказують на пробої в енергетиці).
6. Проблеми із зачаттям, порушення циклу.
Тобто будь-які різкі погіршення емоційного, фізичного здоров’я можуть вказувати на те, що з енергетикою щось не так. Дотримуйтесь загальних рекомендацій по її нормалізації — вони будуть корисні всім. Також зверніть увагу на можливі причини витоків, щоб в майбутньому мінімізувати їх вплив на своє життя.

Звідки беруться пробої

Догляд енергії, якщо дотримується баланс по її заповненню, є нормальним процесом обміну з навколишнім середовищем. Тут повинен діяти принцип греблі — в відповідність з ним енергія приходить до жінки широким потоком, а йде тонкими дрібними струмочками, які можна контролювати. Випускаючи частина енергії назовні, дуже важливо підтримувати базовий рівень сили, не допускаючи дисбалансів.
До великих пробоїв, коли втрати перевищують притоки, наводять такі чинники:
1. Пологи — після народження малюка жіночий організм ослаблений, йому потрібен час на відновлення.
2. Негативна карма роду — особливо невирішені завдання, проблеми сім’ї. Потрібно зрозуміти, в чому саме ваша задача, якими процесами ви можете управляти, а які залишається пустити на самоплив.
3. Проблеми з фінансами — якщо янська енергія розбалансована, енергія буде йти в більшій мірі, ніж приходити. Сюди відносять і борги, і бездумні витрати. А ось відмовлятися від бажань можна, оскільки вони мотивують на звершення. Головне дотримуватися принципу розумності.
4. Шкідливі звички — особливо куріння і вживання алкоголю.

Що робити

Тепер подивимося, як відновити жіночу енергію. Починати обов’язково потрібно з духовною складовою — звернутися до релігії, зайнятися духовними практиками, працювати над розвитком жіночності. Якщо ці напрямки не підходять вам, спробуйте відновити силу через коуча або психолога. Вони допоможуть підібрати тренінги, опрацювати проблеми.

Можна складати альбоми, відновлювати родовід, спілкуватися з близькими дорогими людьми. Оточуйте себе тими, хто випромінює щастя — в роботі, шлюбі, просто по життю. Мінімізуйте спілкування з вічно незадоволеними людьми, заздрісникам, скаржниками. Шукайте підтримку в місцях сили — вони швидко заряджають енергією і допомагають відновлюватися навіть в дуже важких випадках. Особливо добре подорожувати в гори, до моря. Можете спробувати терапію театрами, музеями та іншими об’єктами мистецтва — багатьом допомагає даний підхід.
Дякуйте, даруєте, ставитеся до людей щиро — це допоможе у відпрацюванні карми. Вчіться приймати, любити і бачити справжню суть речей. Також є сенс приймати різні добавки, препарати для підняття життєвого тонусу, нормалізації гормонального фону. Добрі відгуки дають засіб Бетаргін — воно має збалансований амінокислотний склад і дає організму відсутні речовини.