Детокс

Детокс — дієта, трави і БАДи

Укр

Правила детоксу

Детокс – не тільки модне слово, але і ефективний спосіб очищення організму. Якщо регулярно проводити «планове обслуговування», можна поліпшити самопочуття і стан здоров’я, очистити організм, запобігти розвитку, прогресування серйозних захворювань.
Тіло людини має найпотужнішу систему по виведенню продуктів переробки. Працює вона постійно, без перерв і вихідних. Якщо все добре, проблем із самопочуттям не виникне, але вони відразу починаються після стресів, серйозних захворювань, в результаті зміни способу життя, нездорових звичок. Очищення або детокс потрібно проводити в міру необхідності або відповідно до складеного заздалегідь планом. Приводами для очищення можуть послужити такі симптоми:
  • постійна пригніченість;
  • хронічна втома;
  • набряки;
  • тьмяний відтінок шкіри;
  • запори, діареї;
  • мігрені;
  • проблеми зі шкірою, включаючи сухість, лущення;
  • ламкість нігтів;
  • облисіння.
Також звертаємо вашу увагу на те, що подібні проблеми зі здоров’ям можуть вказувати на наявність серйозних системних захворювань, що вимагають специфічного лікування. Тому оптимально буде пройти комплексне обстеження для постановки діагнозу, виключення або підтвердження наявності певних патологій.

Головна мета детоксу

Детокс переслідує таку головну задачу – виведення токсинів з організму. Під токсинами увазі отруйні, отруйні речовини. Вони потрапляють в організм ззовні або виробляються самостійно. Шлаки – більше народне поняття, але його теж застосовують для позначення токсинів.

В організм людини регулярно потрапляє величезна кількість різних речовин – серед них зустрічаються корисні, необхідні для нормальної роботи організму, і шкідливі, небезпечні або просто несприятливі для здоров’я. Важкі метали, органічні сполуки особливо шкідливі, оскільки важко виводяться з системи кровотоку, мають властивість накопичуватися всередині тканин.
Деякі люди погано реагують навіть на звичайні харчові продукти – наприклад, для людини з індивідуальною непереносимістю лактози незбиране молоко буде схоже на отруту. Нерідко виникають алергічні реакції на яйця, морепродукти, цитрусові. Продукти обміну цих та інших продуктів виводяться із сечею, калом, через клітини шкіри. Інтоксикація може розвинутися в будь-який момент – якщо ви захворіли, мало п’єте, занадто багато вживали в їжу шкідливих продуктів. Тому при початку детоксикації (і для її початку) потрібно діагностувати проблему і можливі наслідки небажаних станів.
Стежити за вагою обов’язково, особливо якщо він надлишковий. Сам по собі детокс НЕ дорівнює схудненню, тобто втрати зайвих кілограмів не сприяє, але якщо почати рахувати калорії, то зменшити масу тіла можна. Додатково рекомендовано зайнятися виробленням здорових звичок, відкоригувати образ життя. Їжте в один і той же час, переходите вранці з печива на кашу, а вечорами з сосисок на склянку кефіру.

Дієта — це детокс?

Дивлячись, що є. Дійсно, корекція раціону харчування – найпростіший спосіб зміцнити здоров’я і поліпшити самопочуття. Налягати треба буде на продукти, що не дають зайвих навантажень на нирки і печінку і, навпаки, знижують негативний вплив вільних радикалів, холестерину. Тому робіть ставку на рослинну їжу, зернові, молочні продукти, дієтичні сорти м’яса.
Допоможуть відновитися трави і спеціальні чаї. Вони м’яко очищають кров, нормалізують роботу певних органів і систем. Головне у випадку з травами – не перестаратися. Строго дотримуйтесь інструкції, акуратно змішуйте різні сорти.

Як працюють БАДи


БАДи – непоганий, ефективний і швидкий спосіб очищення організму, зміцнення здоров’я. Добавки не відносять до лікарських засобів, але до їх прийому є певні протипоказання, які слід враховувати. Для досягнення стійких поліпшень приймати біологічно активні добавки потрібно курсами. Наприклад, «
Бетаргін
» очистить кров, забезпечить організм цінними амінокислотами та іншими необхідними для підтримки метаболізму, зміцнення імунітету поживними речовинами. БАД корисний для печінки, нирок, лімфатичної системи. Стандартний курс прийому – 1 місяць.