Метаболічні порушення

Що буде, якщо не виводити токсини

Укр

Токсини: знешкодити, не можна залишити

Сучасна екологія дуже далека від ідеальної, виною всьому побутова техніка, автомобілі, вода, яку ми п’ємо. Радіацію випромінюють НВЧ печі, мобільні телефони, продукти, якими ми постійно харчуємося, містять токсичні, модифіковані елементи. Все це призводить до одного результату – з часом в організмі накопичуються токсини, що забруднюють кров і погіршують її якість.

Як токсини впливають на здоров'я

Токсичні продукти розпаду, які накопичуються в крові, клітинах і тканинах органів людини, чинять негативний вплив на все його подальше життя. Також вони викликають незворотні зміни, в результаті яких можлива передача порушеного генетичного матеріалу нащадкам.

Отруєний організм – відмінне середовище для розвитку, розмноження бактерій і вірусів. В результаті концентрація токсичних компонентів постійно збільшується, створюються максимально сприятливі умови для розвитку бактерій, вірусів. Вони починають розмножуватися, активізують ріст, знову виділяють токсини, що забруднюють кров.
Небезпечні речовини, які повільно отруюють організм, накопичуються в міжклітинному просторі. У міру збільшення їх числа до критичних відміток включаються захисні функції. Всередину клітин перестають потрапляти активні речовини – в тому числі корисні, необхідні для нормальної роботи організму.
Коли концентрація токсинів в крові перевищує допустимі межі, рідина загусає, починає з важкістю переміщатися по судинах, життєво важливі органи киснем, поживними речовини не забезпечує. Підсумок – патології епідермісу, шлунково-кишкового тракту, судин, серця. Саме з цих причин регулярно потрібно проводити детоксикацію організму. Планові чистки від 2 до 4 разів на рік підтримають печінку і інші органи, відновлять пошкоджені клітини, допоможуть запобігти незворотніх процесів.

Навіщо проводять повне очищення організму

Під час розмов про очищення організму потрібно визначитися з термінологією. Шлаками називають будь-які токсичні компоненти, які потрапляють в організм ззовні, виділяються в ході метаболічних процесів або тими ж глистами. За медичними поняттями мова про аллергенах, які повністю не виводяться, детоксикації, способах ефективної терапії.

Історія застосування різних речовин для очищення крові налічує кілька століть. У давнину для вирішення цих завдань застосовували в основному кістковий вугілля, деревне вугілля, глину. Природні сорбенти пов’язували небезпечні і просто шкідливі для здоров’я речовини, потім виводили їх. Вступати токсини можуть ззовні – з водою, їжею, через коду, під час дихання. Сюди відносять тварини, рослинні отрути, число яких через постійне погіршення екології постійно збільшується.
Проводити очищення не важко, і бажано робити це регулярно. В результаті пройдуть стійкі алергічні реакції, знизиться навантаження на систему виділення організму. Можна буде вирішити проблему з дисбалансом кишкової флори, активізувати клітинну регенерацію.
Бетаргін – відмінний засіб для виведення токсинів, підтримки судин, серця, печінки. БАД випускається в стіках і ампулах, підходить для застосування в дорослому, дитячому віці. Прийом курсової, його повторюють з заданими інтервалами.