Чоловіче та жіноче здоров я

Користь Бетаргіна для жінок і чоловіків

Укр

П'ять причин почати приймати Бетаргін: користь для чоловіків і жінок

Бетаргін — дієтична добавка виробництва Франція. Вона відома своєю ефективністю і універсальністю. Є стандартна форма випуску, L-Бетаргін для спортсменів і дитяча формула що призначається при ацетонемії.
Бетаргін призначають при функціональних порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, кишечника, для очищення і загального зміцнення організму. Він містить бетаїн, аргінін, гідрохлорид, сахарозу, бензойну кислоту, ароматизатори та очищену воду. Добавка корисна жінкам і чоловікам, незалежно від віку, може застосовуватися як загальнозміцнюючий засіб і в складі комплексної терапії.

Як це працює

Аргінін — амінокислота, яка прискорює процеси біосинтезу білка та активізує метаболізм сечовини, що надає підтримку печінки. Також аргінін виводить токсини, очищає організм, тому незамінний при інтоксикаціях та пов’язаних з ними функціональних порушеннях. Амінокислота насичує клітини печінки кисневими молекулами, стимулює процеси внутрішньоклітинного обміну.
Бетаїн — утилізатор жирових клітин. Він відповідає за синтез фосфоліпідів. Елемент знижує ризики розвитку печінкової дистрофії, знімає запалення, перешкоджає розвитку атеросклерозу і утворенню тромбів. Бетаїн — ліпотроп, що знижує вміст гомоцистеїну в крові.
Іони цитрату покращують процеси травлення, корисні при високій кислотності шлункового соку. Також вони усувають тяжкість в животі, метеоризм, нудоту при патологіях печінки. Постійний прийом Бетаргіна або лікування курсами надає хорошу підтримку організму при хронічних захворюваннях органу.

Кому добавка була б корисна

Бетаргін — біологічно активна добавка до основного раціону, джерело аргініну та бетаїну. Дорослі можуть застосовувати її для нормалізації роботи органів травлення. Дітям старше трьох років препарат призначають при ацетонемії для усунення ознак інтоксикації.

Показання до прийому Бетаргіна:

 • порушення роботи печінки;
 • стеатоз;
 • цирроз;
 • гепатити вірусної природи;
 • токсичну дію алкоголю, медикаментів;
 • порушений білковий метаболізм на тлі астенії, стресів;
 • дієти, голодування;
 • травми.
Дорослі приймають засіб до їжі 3 рази на добу, розводячи стік або ампулу в половині склянки чистої води. Дітям дозування потрібне таке ж, але вистачить пари прийомів на добу. При ацетонемії, для зняття гострого стану, ампулу розводять в склянці води і сумішшю пропоюють дитини кожні 20 хвилин по одній чайній ложці. Тривалість терапії визначається індивідуально, але зазвичай вона складає не менше місяця.

5 причин приймати Бетаргін

Бетаргін — універсальний продукт для чоловіків і жінок, який буде корисний в різних ситуаціях. Приймайте добавку, якщо ви:
 1. Сидите на дієті зі суворим обмеженням раціону;
 2. Постійно відчуваєте підвищені фізичні, інтелектуальні навантаження;
 3. Страждаєте від серйозних хронічних патологій судин, серця;
 4. Маєте проблему з репродуктивною системою;
 5. Хочете покращити здоров’я та підтримати здоров’я печінки.

До речі, Бетаргін не тільки покращує об’єктивні показники, а й нормалізує самопочуття, підвищує лібідо. Тому він буде корисний всім, хто хоче зберегти молодість і красу надовго. Можна застосовувати добавку як засіб від похмілля або при підвищенні рівня ацетону у дітей. Смак сиропу кисло-солодкий, приємний. Якщо дитина відмовляється приймати добавку, то можна додати трохи цукру.

Запобіжні заходи

 Хоча Бетаргін — сучасний і безпечний продукт, але запобіжні заходи до його прийому є. До початку курсу перевіртесь на наявність цукрового діабету, каменів в нирках, алергії на активні компоненти, ниркової недостатності і жовчнокам’яної хвороби. Під час вагітності, в період годування груддю застосування Бетаргіна небажано. Уникайте передозувань — вони є головною причиною розвитку побічних реакцій.