Гепатопротекція

Бетаргін для здоров’я печінки

Укр

Амінокислоти і здорова печінка

Занепад сил, загальна слабкість, випадання волосся, зморшки, сухість шкіри – ці проблеми можуть виникати в тому числі з причини проблем з печінкою. Підтримають головний фільтр організму амінокислоти. Старіння шкіри в юному віці виникає через стреси, викликати його можуть несприятливі екологічні та інші фактори, багато що залежить від токсичного перенасичення організму.
Шкідливі для печінки куріння, вживання алкоголю.
Головна причина раннього старіння шкіри – саме проблеми з печінкою. Якщо очищати організм, виводити токсини, вживати достатню кількість амінокислот, мінеральних речовин, стан органу можна поліпшити.

Оскільки з продуктів харчування отримати повний набір речовин важко, рекомендовано застосовувати біологічно активні добавки. Одним з кращих засобів серед представлених на ринку є розчин Бетаргін Він зволожує шкіру, покращує її зовнішній вигляд, відновлює здоровий відтінок. Корисний Бетаргін для печінки – він виводить токсини, відновлює клітинні структури, покращує процеси кровопостачання органу.

Як працює розчин Бетаргіна

Французькі розробники створили високоефективний БАД, який зупиняє процеси старіння печінки, відновлює пошкоджені клітинні структури. Прийом розчину дозволить забути про хронічної втоми, вилікувати хронічні захворювання, поліпшити стан волосся, нігтів. Оскільки відновлюється робота головного фільтра організму, поліпшується загальне самопочуття, стан серця, судин. Прийом добавок зміцнює імунітет, захисні сили організму підвищуються, знижується частота ГРВІ та інфекційних захворювань.

Про Бетаргін залишають хороші відгуки літні люди, молоді мами, чоловіки, охочі підвищити витривалість, зміцнити чоловіче здоров’я. Розчин підвищує білковосинтезуючі функцію печінки, зберігаючи оптимальну м’язову масу організму, перешкоджає процесам старіння м’язової тканини. Тобто БАД буде корисний всім без винятку – для лікування і профілактики, незалежно від способу життя та інших факторів.
Бетаргін несе величезну користь для людей, які постійно вживають спиртні напої. Активні компоненти засобу знешкоджують алкоголь, знижують негативний вплив на здоров’я продуктів розпаду етанолу. Також розчин активізує процеси вироблення АТФ енергії, забезпечує приплив сил. Вартість кошти, враховуючи його ефективність і комплексний вплив, виправдана. Негативних реакцій під час терапії зазвичай не виникає.

Чи можна Бетаргін дітям

Так, але на відміну від дорослих їм дають розчин не при проблемах з печінкою, а при підвищенні ацетону в крові. Бетаргін зручно постійно тримати в аптечці – так він виявиться під рукою в разі погіршення стану, виникнення необхідності в терміновому прийнятті заходів. Розчин швидко усуває ацетонемічний синдром, відновлює процеси обміну речовин.

Кому ще корисний БАД

Всім, що стежить за своїм здоров’ям, має хронічні системні захворювання, часто відчуває занепад сил. Після курсу Бетаргіна покращиться робота печінки, відновиться серцево-судинна функція.
Жінкам і чоловікам розчин корисний для нормалізації статевої функції. У літньому віці він уповільнює старіння, дозволяє зберігати м’язову масу. Застосовують розчин при підвищених розумових, фізичних навантаженнях, для поліпшення роботи репродуктивної системи, в лікувальних і профілактичних цілях. Середній курс становить місяць, але його можна зменшувати або збільшувати у разі потреби.