Чоловіче та жіноче здоров я

Як підвищити потенцію?

Укр
Під лібідо мається на увазі прагнення задовольнити статевий інстинкт. У чоловіків і жінок рівень сексуального потягу визначають гормони, тому «апетит» буде індивідуальним — кому-то мало через день, іншим багато раз на тиждень. Лібідо визначають вік, стан здоров’я, наявність певних захворювань, у жінок воно падає при вагітності, прийомі засобів оральної контрацепції, під впливом психологічних факторів. Але якщо під бажанням мається на увазі «хочу», то потенція для чоловіків — це питання «можу».
Підвищити потенцію набагато простіше, ніж лібідо. Якщо є проблеми з ерекцією, їх причина криється в одному — недостатній кровонаповненні органу (але викликати його можуть різні фактори). Інтимна близькість стає скрутною при наявності проблем з серцем, судинами, тиском. Можливо, причину потрібно шукати в деяких системних захворюваннях, прийомі певних ліків.

Причини і наслідки зниження потенції

Причини зниження потенції діляться на дві групи — фізіологічну і психологічну.
Основні:
1. Cтрес, втома, комплекси. Постійне нервово-емоційне напруження негативно впливає на чоловічу функцію.
2. Неврози, субдепрессивні стани, депресії. Причини потрібно шукати на емоційному рівні або в ЦНС, ендокринної системи.
3. Постійна напруга, боязнь фіаско. Якщо раніше у чоловіка часто бували проблеми з ерекцією, він може настільки сильно боятися повторення ситуації в майбутньому, що потенція зійде на «ні».
4. Фізіологічні причини — патології серця, судин, головного, спинного мозку, цукровий діабет, гормональний дисбаланс.
5. Побічний ефект від прийому деяких ліків. Найсильніше на потенцію впливають гормональні препарати, антидепресанти, нейролептики, стероїди, добавки від судом.
6. Шкідливі звички — незбалансоване харчування, вживання алкоголю, куріння є причинами більшості проблем зі здоров’ям.
Постійні проблеми з потенцією здатні стати причиною депресії, позбавити чоловіка впевненості у власних силах, викликати передчасне припинення статевого життя. Починається зниження лібідо, в запущених випадках при проблемах з ерекцією розвивається імпотенція.

Чому потрібно відновлювати чоловіче здоров'я

Чим і як відновити потенцію, може сказати тільки фахівець, швидко зробити це можливо не завжди. Багато хто починає з нормалізації режиму роботи і відпочинку, позбавлення від шкідливих звичок. Можете відкоригувати дієту — потенцію покращують яйця, морепродукти, мед, горіхи, овочі і фрукти, цільнозерновий хліб і крупи.

На ніч рекомендовано пити заспокійливі препарати, адаптогени — якщо є проблеми зі сном, а еректильну дисфункцію викликав хронічний стрес. Також увечері або за півгодини-годину до статевої близькості можна приймати спеціальні препарати для поліпшення ерекції. Не зловживайте ними, не перевищуйте дозування і пам’ятайте, що такі таблетки відносяться до термінових заходів, а вам потрібно відновити здоров’я.