Астенічні стани

Від чого залежать бадьорість і відмінне самопочуття

Укр
Постійна втома не надає бадьорості і гарного настрою. Боротися з нею можна різними способами — розповімо, як правильно покращити самопочуття, що для цього потрібно.

Продумайте раціон

Значну частину енергії організм людини отримує з продуктів харчування — ну або не отримує. Якщо ви сидите на низькокалорійних дієтах, їсте що попало без урахування складу вітамінів, мікроелементів, проблеми будуть. Продукти, в яких багато жирів, протеїнів, перетравлюються довше за інших, дають енергію і бадьорість.

Важливо не переїдати, оскільки надлишок калорій теж призводить до втрати сил і бадьорості. Дієтологи рекомендують робити невеликі перекуси, регулярно поповнювати сили.

Займайтеся спортом

Фізична активність дає енергію, а не забирає її. Головне тренуватися з розумом (не на знос), регулярно і вибрати той вид спорту, який вам подобається. Помірні навантаження допоможуть вам бути бадьорими і енергійними, запустять процес вироблення гормонів щастя.

Слідкуйте за здоров'ям

Іноді причини поганого самопочуття, зайвої ваги криються набагато глибше, ніж ми думаємо. Якщо стандартні заходи не допомагають повернути здоров’я, потрібно пройти комплексний скринінг організму. Нездужання, хронічна втома, які не проходять після відпочинку, специфічної терапії, вказують на серйозні проблеми. Усуньте їх — повернете собі сили і бадьорість.

Підтримуйте емоційний тонус

Фізичний стан важливо, але, якщо не в порядку емоції, воно вам мало що дасть. Депресії підривають здоров’я, знижують енергійність, відбивають бажання чимось займатися. Якщо усвідомлюєте у себе наявність подібних проблем, почніть працювати над ними — самостійно або з фахівцем. Шукайте радості в кожному дні, джерела позитивних емоцій є, потрібно тільки бажання і вміння ними користуватися.

Відпочивайте

Щоб бути бадьорим і радісним, не можна працювати на межі сил. Якщо ви давно займаєтеся гонкою озброєнь, працюєте на знос, звикли ставити інтереси сім’ї вище своїх власних, не дивуйтеся тому, що ресурс вичерпався.

Енергію потрібно поповнювати і відновлювати — тільки в такому випадку в довгостроковій перспективі ви досягнете потрібних результатів. Кількість сну індивідуально, прислухайтеся до себе і слідуйте підказкам організму.

Висипайтеся


Причому тут важливо і кількість, і якість. Здоровий сон завжди міцний, лягати слід не пізніше 11 вечора. Провітрюйте спальню, купіть зручну ліжко або матрац, виберіть білизна, яке вам подобається. Нормалізувавши сон, ви внесете величезний внесок в здоров’я і поліпшення самопочуття.

Печінка, бадьорість і Бетаргін

Астенія або хронічна втома
 нерідко викликані саме проблемами в роботі печінки.
Симптоми:

● порушення сну;
● млявість;
● депресивні стани;
● втома, яка не проходить після повноцінного відпочинку;
● дратівливість;
● різке зниження продуктивності праці.
Якщо вам знайоме такий стан, і нічого не допомогло впоратися з проблемою, пройдіть скринінг печінки. Також можна почати 
приймати БАД Бетаргін. Добавка є джерелом аргініну, бетаїну, нормалізує роботу м’язів, печінки, нирок, серця та інших органів. Вона буде корисна жінкам, чоловікам, дітям, спортсменам і людям розумової праці. Прийом зазвичай курсової, можна вживати добавку симптоматично.