Похмільний синдром

Очищення організму від алкоголю

Укр
Алкоголь негативно впливає на стан центральної нервової системи — людина починає гірше міркувати, у нього сповільнюються реакції, спотворюється точність дій, можлива повна втрата контролю над ситуацією. Токсичні продукти розпаду зберігаються в крові тривалий час, отруюючи організм. Вивести алкоголь можна вдома самостійно або в клініці. Медикаментозна детоксикацію проводять тільки в умовах стаціонару або вдома, але під контролем фахівця. Якщо мова йде про разові зловживаннях, середньо-важкому стані, досить буде домашніх заходів. Очищення організму від алкоголю виробляється із застосуванням доступних лікарських засобів або звичайних продуктів харчування, швидко приносить полегшення.

Симптоми і небезпека отруєння алкоголем

В цілому виділяється три стадії отруєння продуктами розпаду етанолу:
1. Легка — розвивається при концентрації спирту на позначці в 0.5-1.5 проміле.
2. Середня — від 1.5 до 3 проміле.
3. Важка — 3 проміле і більше.
Основні симптоми перших двох стадій — провали в пам’яті, мігрені, запаморочення, блювота, нудота, сухість у роті. Вони можуть бути слабо і сильно вираженими — від легкого нездужання до неможливості людиною згадати, де і з ким він пив. Найнебезпечнішою вважається третя стадія, коли втрачається контроль над діями, стає неможливо нормально стояти, сидіти, управляти тілом. Зіниці стають вузькими, тіло покривається потом. Кома і смерть наступають при дуже сильних отруєннях.

Чищення в домашніх умовах

Від розпаду спожитого алкоголю страждають всі органи і системи організму людини. Основний удар приймає на себе мозок — тисячі клітин гинуть безповоротно. Починають відмирати клітинні структури печінки з заміщенням сполучною тканиною і жиром. Страждає від зловживань ШКТ, оболонка шлунка стає тонкою, покривається ерозіями. У крові злипаються еритроцити — з них виходять згустки, які розносяться по організму і закупорюють капіляри.
Основні способи домашнього чищення:
1. Відновлення балансу рідини — оскільки алкоголь викликає порушення водного обміну, потрібно побільше пити. Підійде вода, трав’яні настої, теплий чай, морси, компоти.
2. Позбавлення від токсинів — допоможуть засоби, які зв’язують і виводять шкідливі речовини. Це рис, деякі трави, аптечні сорбенти.
3. Вітаміни — вони теж допомагають організму в боротьбі з продуктами розпаду. У випадку з алкогольною інтоксикацією потрібні вітаміни Є, С.
4. Прийом гліцину, бурштинової кислоти, знеболюючих з урахуванням показань.
Своєчасне очищення в домашніх умовах від алкоголю нормалізує самопочуття, усуває нудоту, блювоту, мігрені. При його своєчасному і/або регулярне проведення (з урахуванням характеру вживань) забезпечується захист для печінки, клітин мозку. Повністю виключити негативний вплив алкоголю на організм можна, але звести негативні наслідки до мінімуму цілком можливо.
Дуже добре зарекомендував себе Бетаргін.
Завдяки командній роботі аргініну і бетаїну, Бетаргін сприяє:
● усуненню порушень травлення (нудота, блювота);
● посиленню детоксикаційної функції печінки (знешкодження і виведення алкоголю і продуктів його розпаду);
● усуненню дефіциту бетаїну, витрата якого підвищується при вживанні алкоголю;
● стимуляції відновлення пошкоджених клітин печінки за рахунок відновлення їх мембрани.